Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 Gros-Islet is gelegen op ongeveer 13 minuten wandelafstand van Mount Pimard en binnen 3 km van het Gros Islet Street Party. Het appartement heeft draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het kost 5 minuten lopen om het centrum van Gros-Islet te bereiken. Dit appartement bevindt zich binnen 2 km van het Beausejour Stadion.
De accommodatie heeft ook 1 badkamer.
Dit appartement heeft onder andere een complete keuken voor self-catering. Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 is binnen handbereik van Monchy-Mongiraud Shelter bushalte. Deze accommodatie heeft een terras met uitzicht over de tuin.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2?
Gasten van Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Mount Pimard, binnen minder dan 1 km hier vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Treasure Bay Casino (1,1 km) en de Rodney Bay Marina (1,2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2?
Het duurt 5 minuten lopen om van Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2?
De prijs van het boeken van Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 is $167. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2?
Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 heeft privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Venance Grand-Yer 1 Bed Apartment #2 verblijven.